Логотип ФК Мрия
U-17
склад
КОМАНДИ

U-17

сезона
2018-2019

склад КОМАНДИ

Сотнік Андрій
Сотнік Андрій
Україна
10.01.2003
Доценко Владислав
Доценко Владислав
Україна
02.04.2003
Козирєв Руслан
Козирєв Руслан
Україна
02.07.2003
Дегтярьов Володимир
Дегтярьов Володимир
Україна
04.08.2004
Гордієнко Владислав
Гордієнко Владислав
Україна
01.01.2004
Криштопайтіс Антон
Криштопайтіс Антон
Україна
18.05.2004
Карпухін Денис
Карпухін Денис
Україна
22.02.2004
Бібік Дмитро
Бібік Дмитро
Україна
15.12.2003
Кучков Артем
Кучков Артем
Україна
25.12.2003
Обушко Євген
Обушко Євген
Україна
31.08.2004
Шмиров Дмитро
Шмиров Дмитро
Україна
18.12.2003
Хакімов Вадим
Хакімов Вадим
Україна
11.07.2003
Сумін Антон
Сумін Антон
Україна
28.01.2004
Сухомлинов Єгор
Сухомлинов Єгор
Україна
05.08.2003
Лещенко Владислав
Лещенко Владислав
Україна
18.06.2004
Кальченко Михайло
Кальченко Михайло
Україна
15.12.2004
Борзило Максим
Борзило Максим
Україна
12.03.2003
Плющ Олексій
Плющ Олексій
Україна
27.03.2004
Лотник Костянтин
Лотник Костянтин
Україна
12.05.2004
Гелуненко Михайло
Гелуненко Михайло
Україна
28.08.2003

головний тренер

Сіроштан Ігор Григорович

Сіроштан Ігор Григорович

Громадянство: Україна
Дата народження: 15.12.1961
  • Родился 15 декабря 1961г. На тренерской работе с 1987 г. В 1992г. закончил Харьковскую государственную академию физической культуры. 1997-2001гг. главный тренер ФК «Оскол» г. Купянск ІІ лига Украины 2002-2003 гг. главный тренер ФК «Олком» г. Мелитополь ІІ лига Украины 2003-2004 гг. главный тренер ФК «Сталь» г. Днепродзержинск ІІ лига Украины 2004 г. главный тренер ФК «Горняк» г. Кривой Рог 2004-2006, 2008-2009 гг. старший тренер ФК «Сталь» г. Днепродзержинск І лига Украины 2008 г. главный тренер ФК «Комунальник» г. Луганск ІІ лига Украины

Чемпіонат України

перша ліга U-17
#командао
1ФК "Мрія ЮФК" Куп’янськ31
2"Авангард" Краматорськ24
3 Луганщина, Кремінна21
4ОЛІСП Барса Суми16
5"ДВУОР" ім. С. Бубки14
6"Арена" Харків14
7ДЮСШ-Авангард Краматорськ13
8"Майстер м’яча" Харків9
9"КДЮСШ" Суми7
10Арсенал Харків3
перша ліга U-15
#командао
1"Майстер м’яча" Харків27
2"Авангард" Краматорськ26
3Луганщина Кремінна19
4"Арена" Харків19
5ОЛІСП Барса Суми16
6ФК "Мрія ЮФК" Куп’янськ15
7Арсенал Харків13
8ДЮСШ-Авангард Краматорськ9
9"ДВУОР" ім. С. Бубки Бахмут7
10КДЮСШ Суми Суми0
детальна таблиця
матчі
10 ЛистопадаU-15
ФК "Мрія ЮФК", Куп’янськ
1-1
ОЛІСП Барса, Суми
10 ЛистопадаU-17
ФК "Мрія ЮФК", Куп’янськ
1-0
ОЛІСП Барса, Суми
расписание тренировокчитати

РОЗКЛАД ТРЕНУВАНЬ

Зворотній зв'язок
Зворотній зв'язок. Якщо у Вас є питання, пропозиції або зауваження напишіть нам, заповнивши форму
Top