Логотип ФК Мрия
U-14
склад
КОМАНДИ

U-14

сезона
2018-2019

склад КОМАНДИ

Герасименко Савелій
Герасименко Савелій
Україна
30.08.2006
Сундеев Вадим
Сундеев Вадим
Україна
12.08.2006
Фесенко Єгор
Фесенко Єгор
Україна
01.08.2006
Борисенко Дмитро
Борисенко Дмитро
Україна
25.03.2006
Горбас Дмитро
Горбас Дмитро
Україна
21.07.2006
Бербенець Макарій
Бербенець Макарій
Україна
01.02.2006
Рябець Дмитро
Рябець Дмитро
Україна
30.08.2006
Ситник Євген
Ситник Євген
Україна
21.05.2006
Коваль Владислав
Коваль Владислав
Україна
19.01.2006
Донцов Павло
Донцов Павло
Україна
26.10.2006
Зубенко Дмитро
Зубенко Дмитро
Україна
15.08.2006
Кострик Кирило
Кострик Кирило
Україна
20.11.2006
Звягін Сергій
Звягін Сергій
Україна
07.09.2006
Калуцький Нікіта
Калуцький Нікіта
Україна
04.03.2006
Велічко Даніїл
Велічко Даніїл
Україна
21.09.2006
Колій Станіслав
Колій Станіслав
Україна
19.05.2006
Бологов Богдан
Бологов Богдан
Україна
22.03.2006
Сегнет Костянтин
Сегнет Костянтин
Україна
01.12.2005
Антонов Даніїл
Антонов Даніїл
Україна
30.01.2006
Байдак Єгор
Байдак Єгор
Україна
06.05.2006
Григоров Кіріл
Григоров Кіріл
Україна
24.01.2006
Менздря Євгеній
Менздря Євгеній
Україна
02.01.2006

головний тренер

Коленда Максим Михайлович

Коленда Максим Михайлович

Громадянство: Україна
Дата народження: 30.11.1976
  • Родился 30 ноября 1976 г. В 1996 г. закончил Харьковское областное училище олимпийского резерва В 2002 г. закончил Харьковскую государственную академию физической культуры 1997-2002 гг. футболист ФК "Оскол" г. Купянск ІІ лига Украины 2002-2003 гг. футболист ФК «Уголек» г. Димитрово ІІ лига Украины с 2004 г. футболист ФК „Локомотив” г. Купянск Высшая лига Харьковской области Тренер ФК «Мрия» с 2004 г.

Чемпіонат України

перша ліга U-17
#командао
1ФК "Мрія ЮФК" Куп’янськ31
2"Авангард" Краматорськ24
3 Луганщина, Кремінна21
4ОЛІСП Барса Суми16
5"ДВУОР" ім. С. Бубки14
6"Арена" Харків14
7ДЮСШ-Авангард Краматорськ13
8"Майстер м’яча" Харків9
9"КДЮСШ" Суми7
10Арсенал Харків3
перша ліга U-15
#командао
1"Майстер м’яча" Харків27
2"Авангард" Краматорськ26
3Луганщина Кремінна19
4"Арена" Харків19
5ОЛІСП Барса Суми16
6ФК "Мрія ЮФК" Куп’янськ15
7Арсенал Харків13
8ДЮСШ-Авангард Краматорськ9
9"ДВУОР" ім. С. Бубки Бахмут7
10КДЮСШ Суми Суми0
детальна таблиця
матчі
10 ЛистопадаU-15
ФК "Мрія ЮФК", Куп’янськ
1-1
ОЛІСП Барса, Суми
10 ЛистопадаU-17
ФК "Мрія ЮФК", Куп’янськ
1-0
ОЛІСП Барса, Суми
расписание тренировокчитати

РОЗКЛАД ТРЕНУВАНЬ

Зворотній зв'язок
Зворотній зв'язок. Якщо у Вас є питання, пропозиції або зауваження напишіть нам, заповнивши форму
Top