Логотип ФК Мрия
U-13
склад
КОМАНДИ

U-13

сезона
2018-2019

склад КОМАНДИ

Фесенко Єгор
Фесенко Єгор
Україна
01.08.2006
Ситник Євген
Ситник Євген
Україна
21.05.2006
Сундеев Вадим
Сундеев Вадим
Україна
12.08.2006
Рябець Дмитро
Рябець Дмитро
Україна
30.08.2006
Руссо Антон
Руссо Антон
Україна
23.06.2006
Кострик Кирило
Кострик Кирило
Україна
20.11.2006
Коваль Владислав
Коваль Владислав
Україна
19.01.2006
Зубенко Дмитро
Зубенко Дмитро
Україна
15.08.2006
Звягін Сергій
Звягін Сергій
Україна
07.09.2006
Донцов Павло
Донцов Павло
Україна
26.10.2006
Горбас Дмитро
Горбас Дмитро
Україна
21.07.2006
Герасименко Савелій
Герасименко Савелій
Україна
30.08.2006
Борисенко Дмитро
Борисенко Дмитро
Україна
25.03.2006
Бербенець Макарій
Бербенець Макарій
Україна
01.02.2006
Бологов Богдан
Бологов Богдан
Україна
22.03.2006
Колій Станіслав
Колій Станіслав
Україна
19.05.2006
Велічко Даніїл
Велічко Даніїл
Україна
21.09.2006
Антонов Даніїл
Антонов Даніїл
Україна
30.01.2006
Сегнет Костянтин
Сегнет Костянтин
Україна
01.12.2005
Байдак Єгор
Байдак Єгор
Україна
06.05.2006
Григоров Кіріл
Григоров Кіріл
Україна
24.01.2006
Менздря Євгеній
Менздря Євгеній
Україна
02.01.2006

головний тренер

Коленда Максим Михайлович

Коленда Максим Михайлович

Громадянство: Україна
Дата народження: 30.11.1976
  • Родился 30 ноября 1976 г. В 1996 г. закончил Харьковское областное училище олимпийского резерва В 2002 г. закончил Харьковскую государственную академию физической культуры 1997-2002 гг. футболист ФК "Оскол" г. Купянск ІІ лига Украины 2002-2003 гг. футболист ФК «Уголек» г. Димитрово ІІ лига Украины с 2004 г. футболист ФК „Локомотив” г. Купянск Высшая лига Харьковской области Тренер ФК «Мрия» с 2004 г.

Чемпіонат України

перша ліга U-17
#командао
1"Молодь" Полтава35
2"Арена" Харків35
3"ХТЗ" Харків30
4"Авангард" Краматорськ29
5"ДВУОР" ім. С. Бубки25
6ФК "Мрія ЮФК" Куп’янськ23
7"КДЮСШ" Суми23
8"ЛІФКС" Кремінна22
9"Майстер м’яча" Харків14
10ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава5
перша ліга U-15
#командао
1"Молодь" Полтава47
2ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава41
3"Авангард" Краматорськ34
4ФК "Мрія ЮФК" Куп’янськ28
5"Майстер м’яча" Харків19
6"Арена" Харків19
7"ХТЗ" Харків17
8"ДВУОР" ім. С. Бубки15
9"КДЮСШ" Суми12
10"ЛІФКС" Кремінна10
детальна таблиця
матчі
19 ТравняU-15
Авангард, Краматорськ
5-1
ФК "Мрія ЮФК", Куп’янськ
19 ТравняU-17
Авангард, Краматорськ
2-1
ФК "Мрія ЮФК", Куп’янськ
расписание тренировокчитати

РОЗКЛАД ТРЕНУВАНЬ

Зворотній зв'язок
Зворотній зв'язок. Якщо у Вас є питання, пропозиції або зауваження напишіть нам, заповнивши форму
Top