Логотип ФК Мрия
U-12
склад
КОМАНДИ

U-12

сезона
2018-2019

склад КОМАНДИ

Глушко Артем
Глушко Артем
Україна
24.10.2008
Сіренко Роман
Сіренко Роман
Україна
15.06.2008
Гордiенко Кирилл
Гордiенко Кирилл
Україна
02.10.2008
Мірошниченко Артем
Мірошниченко Артем
Україна
23.02.2008
Пестов Михайло
Пестов Михайло
Україна
07.11.2008
Іванов Ярослав
Іванов Ярослав
Україна
31.03.2019
Ментенштнов Кирил
Ментенштнов Кирил
Україна
12.02.2008
Вишняков Олексій
Вишняков Олексій
Україна
22.12.2008
Гек Павел
Гек Павел
Україна
12.07.2008
Площенко Архип
Площенко Архип
Україна
27.10.2008
Прохоренко Матвій
Прохоренко Матвій
Україна
05.09.2008
Лаута Михаiл
Лаута Михаiл
Україна
07.03.2008
Жуков Ярослав
Жуков Ярослав
Україна
06.06.2008
Малiков Никита
Малiков Никита
Україна
05.05.2008
Ткаченко Станіслав
Ткаченко Станіслав
Україна
24.04.2008
Богатир Максим
Богатир Максим
Україна
13.06.2008
Микита Дяченко
Микита Дяченко
Україна
26.04.2008
Барчан Егор
Барчан Егор
Україна
26.02.2008
Iванов Максим
Iванов Максим
Україна
01.09.2008
Нечетайло Олексій
Нечетайло Олексій
Україна
22.04.2008
Кардаш Нікола
Кардаш Нікола
Україна
19.12.2008
Вознюк Ілля
Вознюк Ілля
Україна
25.09.2008
Петров Артьом
Петров Артьом
Україна
01.08.2008
Сарнавський Владислав
Сарнавський Владислав
Україна
14.08.2008
Сущов Ілля
Сущов Ілля
Україна
06.01.2008
Солонченко Кирило
Солонченко Кирило
Україна
07.09.2008
Пономарьов Іван
Пономарьов Іван
Україна
24.10.2008

головний тренер

Лаута Олег Юрійович

Лаута Олег Юрійович

Громадянство: Україна
Дата народження: 19.02.1984
  • Родился 19 февраля 1984 г. В 2005 г. закончил Харьковскую государственную академию физической культуры С 2005 г. учитель физкультуры ООШ № 6 г. Купянск Тренер ФК «Мрия» с 2006 г.

Чемпіонат України

перша ліга U-17
#командао
1ФК "Мрія ЮФК" Куп’янськ31
2"Авангард" Краматорськ24
3 Луганщина, Кремінна21
4ОЛІСП Барса Суми16
5"ДВУОР" ім. С. Бубки14
6"Арена" Харків14
7ДЮСШ-Авангард Краматорськ13
8"Майстер м’яча" Харків9
9"КДЮСШ" Суми7
10Арсенал Харків3
перша ліга U-15
#командао
1"Майстер м’яча" Харків27
2"Авангард" Краматорськ26
3Луганщина Кремінна19
4"Арена" Харків19
5ОЛІСП Барса Суми16
6ФК "Мрія ЮФК" Куп’янськ15
7Арсенал Харків13
8ДЮСШ-Авангард Краматорськ9
9"ДВУОР" ім. С. Бубки Бахмут7
10КДЮСШ Суми Суми0
детальна таблиця
матчі
10 ЛистопадаU-15
ФК "Мрія ЮФК", Куп’янськ
1-1
ОЛІСП Барса, Суми
10 ЛистопадаU-17
ФК "Мрія ЮФК", Куп’янськ
1-0
ОЛІСП Барса, Суми
расписание тренировокчитати

РОЗКЛАД ТРЕНУВАНЬ

Зворотній зв'язок
Зворотній зв'язок. Якщо у Вас є питання, пропозиції або зауваження напишіть нам, заповнивши форму
Top