News show
12 Липня 2019

Вихованець ФК "Мрія UFC" став чемпіоном України

гголовна

Днями до Куп’янська на канікули приїхав гравець юнацької збірної України і з 30 червня – чемпіон України з футболу сезону 2018-2019 у складі донецького «Шахтаря U-15», вихованець футбольного клубу «Мрія UFС» Іван Борисенко (на фото він з номером 11).

Безымянный

Чемпіоном України Іван став після напруженного сезону в ДЮФЛУ. Наразі команду, де грає наш земляк, тренують Олександр Алімов і легендарний футболіст «Шахтаря» і національної збірної України Геннадій Зубов.

IMF_0168

У регулярній груповій частині чемпіонату юні «помаранчево-чорні»  виграли 17 з 18 матчів. А в стикових іграх двічі перемогли «Металіст 1925» (1:0, 4:0).

У фінальному груповому турнірі команда виграла всі три матчі і вийшла до півфіналу. Тут відбулася принципова гра з київським «Динамо». Після нічиєї 1:1 все вирішувалося в серії пенальті, де «Шахтар» був влучнішим 5:3.

І у фіналі «Шахтар» на полі спортивного комплексу імені Віктора Баннікова зустрівся з львівськими «Карпатами». Це був справжній фінал!  Львів’яни першими відкрили рахунок, але «гірники» швидко його зрівняли.

У другому таймі на 44 хвилині ( команди грали два тайми по 35 хвилин) наш земляк Іван Борисенко вивів Шахтар вперед.

Він, номінально лівий нападник, помінявся зі своїм колегою флангами і це заплутало оборону Карпат. Іван біля правої бровки поля вдало обіграв двох захисників і несподівано вдарив лівою ногою точно в дальній від воротаря кут воріт.

IMF_0435IMF_0342

Втім Карпати проявили свій галицький характер і змогли вирівняти рахунок.

Але тренери «Шахтаря» провели вдалу заміну і це спрацювало. За дві хвилини до кінця гри «гірники» забили гол і отримали перемогу з рахунком 3:2.

Ось так ще один куп’янчанини став чемпіоном України!

До речі, золоту медаль Івану Борисенку вручав головний тренер юнацької збірної України U-15 Сергій Нагорняк.