Логотип ФК Мрия
News show
26 Квітня 2019

Триває першість України з футболу серед команд ДЮФЛ

20 квітня команди Куп’янської “Мрія UFC” зіграли у 13 турі чемпіонату України в Полтаві з місцевим клубом “Молодь”.  Ці ігри було перенесено з неділі на суботу на прохання господарів, які у обох вікових категоріях є лідерами нашої групи.

Першими грали команди U-17. Наші хлопці зусиллями Артема Кучкова відкрили рахунок. Потім господарям вдалося забити гол у відповідь.  Але Артем Кучков під час подачі кутового удару, головою забив другий гол, а Олексій Проценко встановив остаточний результат гри – 3:1 на користь Мрії UFC

Наразі турнірна таблиця вікової групи U 17 виглядає так:

U 17

В змаганні кращих бомбардирів наш земляк Артем Кучков посідає друге місце

бомбардири

Потім на поле вийшли команди вікової категорії U-15.  Звісно господарі поля не хотіли двічі поспіль поступатися. І їм у цьому допоміг арбітр з Дніпра.

Протягом перших 25 хвилин у суперечливих ситуаціях він показав 2 жовті картки дебютанту нашої команди Олександру Панченку і півтора тайми Мрія UFC грала у меншості.

Господарям забили один гол, а нашому Володимиру Дегтярьову в самому кінці гри не вдалося реалізувати вихід віч-на-віч з воротарем полтавців. Він ударив мяча просто у руки голкіперу. Прикра поразка  Мрії UFC 0:1.