News show
30 Квітня 2019

Підсумки чотирнадцятого туру першості України з футболу серед команд ДЮФЛ

26 квітня під акомпанемент грому, сильного вітру і дрібного дощика куп’янська  “Мрія UFC” на полі стадіону “Металург” приймала команди Луганського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту ЛОЛІФКС.

Дуже складною була гра старших команд U – 17.  Справа в тому, що чомусь ДЮФЛУ призначила на сьогоднішні ігри суддівську бригаду, в якій головний арбітр з Луганської області , а обидва бокові і навіть інспектор матчу взагалі з міста Кремінна, де наразі ЛОЛІФКС і знаходиться!

А починалося все добре. На 12 хвилині після доброї передачі з флангу Олександр Горбачов одним дотиком забив гол у ворота наших гостей.

А потім була дуже важка гра, але судді значно частіше помічали і карали порушення наших футболістів. Зокрема важкий удар ногою по голові отримав наш воротар Дмитро Ващекін, а суддя навіть не призначив штрафний удар!

Дмитро довго приходив до тями, і таки зміг дограти гру.

На фото видно, що суддя підняв руку і свиснув, сигналізуючи явний офсайд у нападника наших гостей. Але той, після свистка продовжував атакувати і травмував нашого голкіпера. І йому все зійшло з рук.

І врешті у другому таймі суддя залишив “Мрію UFC” у меншості, коли після двох жовтих карток видалили Вадима Хакімова.  Слід зазначити, що наші футболісти після цього ще провели кілька досить гострих атак, але матч так і закінчився перемогою команди тренера Ігоря Сіроштана з рахунком 1:0.

Наразі з 20 очками ця наша команда піднялася на 4 місце в турнірній таблиці.

Слідом свою гру почали команди U-15.  Тут наші одразу почали з атак і спочатку Віталій Решетняк відкрив рахунок дальнім ударом “за комірець” воротарю.

А потім капітан команди Володимир Дегтярьов забив гол, перегравши захисників гостей.  І надалі “Мрія UFC” цілком контролювала гру.

В другому таймі Дегтярьов забив свій другий гол в цій грі і мав змогу зробити й хет-трик, але влучив у штангу воріт суперника.

Впевнена перемога вихованців Максима Коленди 3:0.

Після цієї гри  “Мрія UFC U-15″набрала 22 очки і теж посідає 4 місце в турнірній таблиці.

Наступний тур чемпіонату України “Мрія UFC” гратиме в Харкові 5 травня з місцевим клубом “Арена”.