Логотип ФК Мрия
News show
09 Вересня 2019

Старт першості України 2019/2020

8 вересня на стадіоні «Металург» в селищі Ківшарівка пройшли матчі відкриття нового Чемпіонату України серед клубів ДЮФЛУ сезону 2019 – 2020.

Урочиста церемонія початку цього марафону, де в груповому турнірі командам доведеться зіграти по 18 матчів, розпочався з підняття Державного прапора і виконання Державного гімну.

Першим суперником куп’янської «Мрії UFC» стали команди досить потужного харківського футбольного клубу «Арена».

Першими розпочали цей двобій футболісти команд вікової категорії U-17.  Наші футболісти одразу пішли в атаку, але харків’яни організовано застосовували високий пресинг і  вдало оборонялись.

І лише в другому таймі нашій команді вдалося здолати опір гостей. Два голи забив Артем Кучков і ще один – Володимир Дегтярьов.

3:0 перемога «Мрії UFC».

А от дебютна гра нашої команди у віковій категорії U-15 була незовсім вдалою. Тут перемогли харків’яни з рахунком 3:1. Серед наших футболістів голом відзначився Макарій Бербенець, який вийшов на заміну у другому таймі і буквально першим своїм ударом забив гол.

Наступної неділі 15 вересня «Мрія UFC» буде грати на виїзді в Сумах з командами обласного ліцею-інтернату спортивного профілю «Барса».