Логотип ФК Мрия
Tournament ua

Календар ігор XXIII турніру з футболу до Дня захисту дітей, на призи ФК «Мрія UFC» Вікова група U-9 – U-8

Група А                                                                  Група В

  1. «Арена 09-1» Харків                         1. «Арена 10-2» Харків
  2. «Дизеліст» Токмак                             2. «Шахтар» Донецьк
  3. «Авангард» Краматорськ                 3. «ХТЗ» Харків
  4. «Метеор-1» Полтава                         4. «Метеор-2» Полтава
  5. «Металург-2» Куп’янськ                 5. «Металург-1» Куп’янськ

   Група С                                                            Група D

  1. «Арена 09-2» Харків                         1. «Арена 10-1» Харків
  2. «Восток» Харків                                2. «Динамо» Харків
  3. «Азовсталь» Маріуполь                   3. «Ураган» Київ
  4. «Селект» Новомосковськ                 4. «КДЮСШ» Сєвєродонецьк
  5. «Мрія UFC 2» Куп’янськ                 5. «Мрія UFC 1» Куп’янськ

 

01.06.2018 р.

 9:00 Арена 09-2 – Восток                            12:00 Авангард - Метеор-1

9:00 Арена 10-1 – Динамо                            12:00 Металург-2- Арена 09-1

9:45 Шахтар – ХТЗ                                       12:45 Метеор-1 - Арена 10-2

9:45 Азовсталь – Селект                              12:45 ХТЗ - Металург-1

10:30 Арена 09-1 - Дизеліст                        13:30 Восток - Азовсталь

10:30 Динамо – Ураган                                13:30 Ураган - КДЮСШ

11:15 Мрія UFC 2 -Арена 09-2                    14:15 Дизеліст - Авангард

11:45 Арена 10-2 – Шахтар                         14:15 Мрія UFC 1 – Арена 10 -1

                                                                  

02.06.2018 р.

9:00 Металург 1 – Метеор 2                               11:15 Арена 09-1 -  Авангард

9:00 Мрія UFC 1 – Ураган                                  11:15 Арена 10-2 -ХТЗ

9:45 Селект - Мрія UFC 2                                   12:00 Шахтар – Метеор 2

9:45 Арена 10-1 – КДЮСШ                               12:00 Динамо - КДЮСШ

10:30 Метеор 1 – Металург 2                            12:45 Дизеліст – Металург 2

10:30 Азовсталь – Арена 09-2                            12:45 Мрія UFC 2 – Восток

 

 

03.06.2018 р.

9:00 Восток – Селект                                              11:15 Авангард – Металург 2

9:00 Мрія UFC 1 –КДЮСШ                                  11:15 Арена 09-1 – Метеор 1

9:45 ХТЗ - Метеор 2                                                12:00 Шахтар  - Металург 1

9:45 Арена 10-1 – Ураган                                       12:00 Мрія UFC 1 - Динамо

10:30 Металург 1- Арена 10-2                              12:45 Дизеліст – Метеор 1

10:30 Азовсталь - Мрія UFC 2                              12:45 Селект – Арена 09-2

                                                            04.06.2018 р.

8:00 A3 – B4 (A)                                                   11:00 C5 – D5

8:00 A4 – B4 (B)                                                   11:45 прогр А -  прогр D

8:45 C3 – D4 (C)                                                   11:45 прогр В – прогр С

8:45 C4 – D3 (D)                                                   12:30 прогр Е – прогр Н

9:30 A1 – B2 (E)                                                   12:30 прогр F -  прогр G

9:30 A2 – B1 (F)                                                   13:15 перемож А – перемож D

10:15 C1 – D1 (G)                                                 13:15 перемож B – перемож C

10:15 C2 – D1 (H)                                                 14:00 перемож E – перемож H

11:00 A5 – B5                                                       14:00 перемож F – перемож G

                                                            05.06.2018 р.

8:00 гра за 19 –е місце                                         9:30 гра за 9 –е місце

8:00 гра за 17 –е місце                                          10:15 гра за 7–е місце

8:45 гра за 15 –е місце                                           10:15 гра за 5 –е місце

8:45 гра за 13 –е місце                                          11:00 гра за 3 –є місце

9:30 гра за 11 –е місце                                          11:45 гра за 1 –е місце

история создания футбольного клуба
ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ КЛУБУ

"МОЯ СПРАВА - НАЙКРАЩА МРІЯ"

ОЛЕГ ЛУЩІК

читати
расписание тренировокчитати

РОЗКЛАД ТРЕНУВАНЬ

Зворотній зв'язок
Зворотній зв'язок. Якщо у Вас є питання, пропозиції або зауваження напишіть нам, заповнивши форму
Top