Логотип ФК Мрия
Tournament ua

Календар ігор XXIII турніру з футболу до Дня захисту дітей, на призи ФК «Мрія UFC» Вікова група U-10

          Група А                                              Група В                                                  Група С

  1. «Динамо» Київ                             1. «Шахтар» Донецьк                           1. «Металіст 1925-1» Харків
  2. «Металіст 1925-2» Харків         2. «Арсенал-1» Харків                         2. «Барса-2» Суми
  3. «Дизеліст» Токмак                      3. «КДЮСШ» Сєвєродонецьк            3. «Авангард» Краматорськ
  4. «Локомотив» Попасна                4. «Мрія UFC-2» Куп’янськ                4. «Енергетик» Солоницівка

                                 Група D                                                          Група Е

  1. «Барса-1» Суми                                       1. «ФК Маріуполь» Маріуполь                                               
  2. «Азовсталь» Маріуполь                         2. «Арсенал-2» Харків                                                       
  3. «ДЮСШ-13» Харків                               3. «ДЮСШ-14» Київ                                                           
  4. «Металург» Куп’янськ                            4. «Мрія UFC-1» Куп’янськ

                                         

01.06.2018 р. (стадіон «Металург»)

        8:00 Азовсталь – Металург                                                          13:00 Мрія UFC-1 - ФК Маріуполь

        9:00 Динамо – Дизеліст                                                           14:00 Металіст 1925-1 -  Енергетик

       10:00 Шахтар - Мрія UFC-2                                                    15:00 Локомотив - Металіст 1925-2

       11:00 Арсенал-2 – ДЮСШ-14                                                16:00 Авангард – Барса - 2

       12:00 КДЮСШ – Арсенал-1                                                   17:00 Барса-1 - ДЮСШ-13

 

        02.06.2018 р. (стадіон «Металург»)                                             02.06.2018 р. (стадіон «Спартак»)

8:00 Шахтар - КДЮСШ                                                                           8:00 Арсена-1 - Мрія UFC-2                                                                                              

9:00 Металіст 1925-1 – Авангард                                                             9:00 Мрія UFC-1 – Арсенал-2

10:00 Дизеліст - Металіст 1925-2                                                             10:00 Динамо - Локомотив

11:00 Азовсталь - Барса-1                                                                        10:00 ДЮСШ-14 – ФК Маріуполь

12:00 Енергетик - Барса-2

13:00 ДЮСШ-13 - Металург

03.06.2018 р. (стадіон «Металург»)                                              03.06.2018 р. (стадіон «Спартак»)

8:00 Авангард - Енергетик                                                                        9:30 Шахтар – Арсенал-1

9:00 Металург – Барса-1                                                                           9:30 Мрія UFC-1 – ДЮСШ-14

10:00 Барса-2 - Металіст 1925-1                                                                10:30 Мрія UFC-2 - КДЮСШ

11:00 Азовсталь – ДЮСШ-13                                                                   10:30 Арсенал-2 – ФК Маріуполь

12:00 Динамо - Металіст 1925-2

13:00 Дизеліст - Локомотив

14:00 II 4 – IV 1 (A)

15:00 II 5 – III 5 (B)

16:00 III 1 – III 4 (C)

17:00 III 2 – III 3 (D)

 

 

 

          04.06.2018 р. (стадіон «Металург»)                                          04.06.2018 р. (стадіон «Спартак»)

8:00 I 1 – II 3 (E)                                                                                         9:30 IV 2 – IV 5

9:00 I 2 – II 2 (F)                                                                                         10:30 IV 3 – IV 4

10:00 I 3- II 1 (G)                                                                                        11:30 прогр A – прогр D

11:00 I 4 – I 5 (H)                                                                                        11:30 прогр B – прогр C

12:00 перемож А – перемож D                                                                 

13:00 перемож C  – перемож B

14:00 прогр Е – прогр H

15:00 прогр F - прогр G

16:00 перемож E - перемож H

17:00 перемож F - перемож G

           05.06.2018 р. (стадіон «Металург»)                                             05.06.2018 р. (стадіон «Спартак»)

8:00 гра за 11-е місце                                                                                 9:30 гра за 19-е місце

9:00 гра за 9-е місце                                                                                   9:30 гра за 17-е місце

10:00 гра за 7-е місце                                                                                 10:30 гра за 15-е місце

11:00 гра за 5-е місце                                                                                 10:30 гра за 13-е місце

12:00 гра за 3-е місце

13:00 гра за 1-е місце

история создания футбольного клуба
ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ КЛУБУ

"МОЯ СПРАВА - НАЙКРАЩА МРІЯ"

ОЛЕГ ЛУЩІК

читати
расписание тренировокчитати

РОЗКЛАД ТРЕНУВАНЬ

Зворотній зв'язок
Зворотній зв'язок. Якщо у Вас є питання, пропозиції або зауваження напишіть нам, заповнивши форму
Top