Логотип ФК Мрия
Tournament ua

Календар ігор XXII турниру з футболу другий тур, вікова категорія 2003 р.н.

Календар ігор XXII Міжнародного турниру з футболу на призи ФК «Мрія»  

Вікова категорія 2003 р.н.        

 

                   Група «А»                                                                  Група «В»

1.«Восток» Харків                                                                1. «Авангард» Краматорськ
2.ЛОЛІФКС «Олімп» Кремінна                                            2. КДЮСШ Северодонецьк
3.«Арена» Харків                                                                 3. «Перша Столица» Харків
4.ДЮСШ Люботин                                                                 4. «Мрія ЮФК» Куп’янск
 

                                                                        15.08.2017р.

15:30 Восток - Олімп (1:2)                                    16:40 Мрія ЮФК – Перша Столица (8:0)
                                                                               17:50 Авангард - КДЮСШ (0:4)

                                                                         16.08.2017г.

15:30 Восток – ДЮСШ (8:2)                                    8:30 Мрія ЮФК – КДЮСШ (2:0)
16:40 Олімп – Арена (2:0)                                       9:40 Авангард – Перша Столиця (6:2)

                                                                          17.08.2017р.

8:00 Олимп – ДЮСШ (1:1)                                      10:20 Мрия ЮФК – Авангард (3:1)
9:10 Восток – Арена (2:0)                                        11:30 Первая Столица – КДЮСШ (1:3)
12:40 ДЮСШ - Арена (0:2)

                                                                            18.08.2017р.

          8:00 А3 – В4 Арена - Перша Столиця (4:0)
          9:10 А4 – В3 ДЮСШ - Авангард (4:1)
           10:20 А2 – В1 Восток - Мрия ЮФК (5:0)
           11:30 А1 – В2 Олімп - КДЮСШ (0:1)

            19.08.2017р.

          8:00 гра за 7-е місце Перша Столиця - Авангард (0:4)
          9:10 гра за 5-е місце Арена - ДЮСШ (0:1)
         10:20 гра за 3-е місце Мрія ЮФК - Олімп (3:1)
         11:30 гра за 1-е місце Восток - КДЮСШ (1:0)

13:00 Закриття турніру,  нагородження переможців!!!

история создания футбольного клуба
ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ КЛУБУ

"МОЯ СПРАВА - НАЙКРАЩА МРІЯ"

ОЛЕГ ЛУЩІК

читати
расписание тренировокчитати

РОЗКЛАД ТРЕНУВАНЬ

Зворотній зв'язок
Зворотній зв'язок. Якщо у Вас є питання, пропозиції або зауваження напишіть нам, заповнивши форму
Top