Логотип ФК Мрия
Tournament ua

Календар ігор IX турніру з футболу, вікова категорія 2010-2009 рр.н

Календар ігор IX турниру з міні-футболу  
на призи
ФК «Мрія UFC»
В
ікова категорія 2009-2010 рр.н.                                                                                     

 Группа «А»                                                       Группа «В»

1.Арена 09-1 – Харків                                     1. Металіст-1925-1 – Харків
 2.КДЮСШ - Сєвєродонецьк                          2. Авангард – Краматорськ
 3.Арена 10-2 – Харків                                   3. Арена 09-2 – Харків
 4.ХТЗ – Харків                                               4.ДЮСШ-13-2 - Харків
 5. Металург-1 – Куп’янськ                             5. Металург-2 – Куп’янськ

Группа «С»                                                         Группа «D»

1.Восток – Харків                                              1. Металіст-1925-2 – Харків
2.Прометей – Кам’янське                                 2.ДЮСШ-13-1 – Харків
3. Арена 10-1 – Харків                                      3. Арена 09-3 – Харків
4. ДЮСШ-11 - Харків                                        4.Артемсіль - Соледар
5. Мрія UFC-2 – Куп’янськ                                5. Мрія UFC-1 – Куп’янськ

15.12.2017 р.

ДК ім. Кошелєва                                                          ДЮСЗ «Металург»

1. 8:00 Металург-1 – ХТЗ     0:11                                 1. 8:00 Восток - Прометей    7:2
2. 8:40 Авангард - Арена 09-2      4:2                          2. 8:40 Арена 10-1 - ДЮСШ-11   0:5
3. 9:20 Металург-2 - ДЮСШ-13-2       0:5                    3. 9:20 Мрія UFC-2 - Восток    0:8
4. 10:00 Металіст-1925-1 - Арена 09-2     3:2             4. 10:00 Прометей - Арена 10-1    6:0
5. 10:40 Металург-2 - Авангард         0:13                   5. 10:40 Мрія UFC-2 - ДЮСШ-11    1:6
6. 11:20 Металіст-1925-1 - ДЮСШ-13-2    12:1           6. 11:20 Восток - Арена 10-1    8:0
7. 12:00 Металург-2 - Арена 09-2       0:14                  7. 12:00 Мрія UFC-2 - Прометей    2:14
8. 12:40 Авангард - ДЮСШ-13-2       10:0                    8. 12:40 Восток - ДЮСШ-11   5:2
9. 13:20 Мрія UFC-1 - Артемсіль      5:4                      9. 13:20 Металіст-1925-2 - Арена 09-3    2:4
10. 14:00 Арена 10-2 - ХТЗ         1:6                           10. 14:00 Арена 09-1 - КДЮСШ     4:0
11. 14:40 Мрія UFC-1 - Металіст-1925-2    4:2           11. 14:40 ДЮСШ-13-1 - Артемсіль    2:3
12. 15:20 Арена 10-1 - КДЮСШ        3:4                     12. 15:20 Металург-1 - Арена 09-1    0:16
13. 16:00 Металіст-1925-1 - Артемсіль   3:1               13. 16:00 Арена 09-3 - ДЮСШ-13-1    3:1
14. 16:40 Металург-2 - Металіст-1925-1   0:16           14. 16:40 Арена 09-1 - Арена 10-2     7:0
15. 17:20  Металіст-1925-2 - ДЮСШ-13-1    2:6          15. 17:20 Мрія UFC-1 - Арена 09-3     4:0
16. 18:00 Металург-1 - КДЮСШ            0:17                16. 18:00 Арена 09-1 - ХТЗ      3:1

16.12.2017 р.

ДК ім. Кошелєва                                                   ДЮСЗ «Металург»

1. 8:00 Металург-1 - Арена 10-2   0:1                        1. 8:00 Артемсіль - Арена 09-3    1:4
2. 8:40 КДЮСШ - ХТЗ          1:4                                  2. 8:40 Арена 09-2 - ДЮСШ-13-2    8:0
3. 9:20 Металіст-1925-1 - Авангард     6:2                 3. 9:20 Мрія UFC-2 - Арена 10-1    0:4
4. 10:00 Прометей - ДЮСШ-11     1:2                        4. 10:00 Мрія UFC-1 - ДЮСШ-13-1    3:0

В 11:00 Урочисте відкриття IХ турніру з міні-футболу
на призи ФК «Мрія UFC»
                                  

5. 12:30 A1-B2 (i) Арена 09-1 - Авангард   5:0              5. 12:30 A4-B3 (f)  Металлург-1 - Арена09-2   0:10
6. 13:10 A2-B1 (j)  ХТЗ - Металіст-1925-1 0:3               6. 13:10 A3-B4 (e)  КДЮСШ - ДЮСШ 13-2   0:7
7. 13:50 C1- D2 (k) Восток - Арена 09-3   1:4                7. 13:50 C4-D3 (g)  Арена 10-1 - Металлист1925-2   0:7
8. 14:30 C2-D1 (l)  ДЮСШ-11 - Мрія UFC-1 0:4             8. 14:30 C3-D4 (h)  Прометей - Артемсоль   10:0
9. 15:10 C5-D5  Мрія UFC-2 - ДЮСШ-13-1  0:11           9. 15:10  A5-B5  Арена 10-2  - Металлург-2 1:0
10.15:50 програв(i) - програв(k) Авангард - Восток   5:4                    10. 15:50 програв(e) - програв(g) ДЮСШ13-2 - Арсенал-1  2:6
11.16:30 програв(j) - програв(l) ХТЗ - ДЮСШ-11  2:1                          11. 16:30 програв(f) - програв(h)  Металлург-1 - Прометей 0:1
12.17:10 перем (i) - перем(k) Арена09-1 - Арена09-3   6:2                 12.17:10 перем (e) - перем(g)  КДЮСШ - Металлист1925-2  2:1
13.17:50 перем (j) - перем(l) Металлист1925 -1 - Мрія UFC-1   2:1    13.17:50 перем (f) - перем(h) Арена 09-2 - Арена 5:4

17.12.2017 р.

ДК ім. Кошелєва                                                                ДЮСЗ «Металург»

1. 9:00 за 9-е місце КДЮСШ - Арена 09-2  1:4                1. 8:00 за 19-е місце   Арена10-2 - Мрія UFC-2
2. 9:40 за 7-е місце Восток -  ДЮСШ-11  5:0                    2. 8:40 за 17-е місце   ДЮСШ 13 - Металлург  8:1
3. 10:20 за 5-е місце Авангард - ХТЗ  5:3                         3. 9:20 за 15-е місце  Металлург -1 - Арена10  1:3
4. 11:00 за 3-є місце  Мрія UFC-1 - Арена 09-3 2:4          4. 10:00 за 13-е місце  Прометей ДЮСШ -13-2 
5. 11:40 за 1-е місце Металіст-1925-1 - Арена09-1  3:1   5. 10:40 за 11-е місце  Металіст-1925-2 - Арсенао  1:1

история создания футбольного клуба
ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ КЛУБУ

"МОЯ СПРАВА - НАЙКРАЩА МРІЯ"

ОЛЕГ ЛУЩІК

читати
расписание тренировокчитати

РОЗКЛАД ТРЕНУВАНЬ

Зворотній зв'язок
Зворотній зв'язок. Якщо у Вас є питання, пропозиції або зауваження напишіть нам, заповнивши форму
Top