Логотип ФК Мрия
Tournament ua

Календар ігор IX турніру з футболу, вікова категория 2008 р.н.

Календар ігор IX турніру з міні-футболу     
на призи
ФК «Мрія UFC»
В
ікова категорія 2008 р.н.     

 Группа «А»                                                       Группа «В»

1.Барса – Суми                                                1.Восток– Харків
2. Прометей – Кам’янське                               2. Авангард – Краматорськ
3.ДЮСШ - Солоницівка                                   3. Металіст-1925-1– Харків
4.ДЮСШ-13-1 – Харків                                    4.ДЮСШ-13-2 - Харків
5. Ворскла-1 – Полтава                                   5. Ворскла-1 – Полтава
6. Металург – Куп’янськ                                   6. Мрія UFC-2 – Куп’янськ

Группа «С»                                                        

1.ДЮСШ – Мерефа                                          
2.КДЮСШ - Сєвєродонецьк                            
3. Металіст-1925-2– Харків                             
4.ХТЗ  - Харків                                                 
5. Ворскла-3 – Полтава                                    
6. Мрія UFC-1 – Куп’янськ

18.12.2017 р.

ДК ім. Кошелєва                                                          ДЮСЗ «Металург»

1. 8:00 Барса  – Металург                                      1. 8:00 Восток - Прометей
2. 8:40 Прометей  - Ворскла-1                               2. 8:40 Арена 10-1 - ДЮСШ-11
3. 9:20 ДЮСШ(С) - ДЮСШ-13-1                            3. 9:20 Мрія UFC-2 - Восток
4. 10:00 Барса  - Ворскла-1                                   4. 10:00 Прометей - Арена 10-1
5. 10:40 Металург - ДЮСШ-13-1                            5. 10:40 Мрія UFC-2 - ДЮСШ-11
6. 11:20 Прометей – ДЮСШ(С)                              6. 11:20 Восток - Арена 10-1
7. 12:00 Барса - ДЮСШ-13-1                                 7. 12:00 Мрія UFC-2 - Прометей
8. 12:40 Ворскла-1 – ДЮСШ(С)                             8. 12:40 Восток - ДЮСШ-11
9. 13:20 Металург - Прометей                                9. 13:20 Металіст-1925-2 - Арена 09-3
10. 14:00 Барса – ДЮСШ (С)                                10. 14:00 Арена 09-1 - КДЮСШ
11. 14:40 ДЮСШ-13-1- Прометей                         11. 14:40 ДЮСШ-13-1 - Артемсіль
12. 15:20 Ворскла-1 – Металург                          12. 15:20 Металург-1 - Арена 09-1
13. 16:00 Металіст-1925-1 - Артемсіль                13. 16:00 Арена 09-3 - ДЮСШ-13-1
14. 16:40 Металург-2 - Металіст-1925-1              14. 16:40 Арена 09-1 - Арена 10-2
 15. 17:20  Металіст-1925-2 - ДЮСШ-13-1           15. 17:20 Мрія UFC-1 - Арена 09-3
 16. 18:00 Металург-1 - КДЮСШ                          16. 18:00 Арена 09-1 - ХТЗ

19.12.2017 р.

ДК ім. Кошелєва                                                   ДЮСЗ «Металург»

1. 8:00 Металург-1 - Арена 10-2                           1. 8:00 Артемсіль - Арена 09-3
2. 8:40 КДЮСШ - ХТЗ                                           2. 8:40 Арена 09-2 - ДЮСШ-13-2
3. 9:20 Металіст-1925-1 - Авангард                      3. 9:20 Мрія UFC-2 - Арена 10-1
4. 10:00 Прометей - ДЮСШ-11                             4. 10:00 Мрія UFC-1 - ДЮСШ-13-1

В 11:00 Урочисте відкриття IХ турніру з міні-футболу
на призи ФК «Мрія UFC»

                                                                              

5. 12:30 A1-B1 (i)                                                   5. 12:30 A4-B3 (f)
6. 13:10 A1-B1 (j)                                                   6. 13:10 A3-B4 (e)
7. 13:50 C1- D2 (k)                                                 7. 13:50 C4-D3 (g)
8. 14:30 C2-D1 (l)                                                   8. 14:30 C3-D4 (h)
9. 15:10 C5-D5                                                        9. 15:10  A5-B5
10.15:50 програв(i) - програв(k)                           10. 15:50 програв(e) - програв(g)
11.16:30 програв(j) - програв(l)                            11. 16:30 програв(f) - програв(h)
12.17:10 перем (i) - перем(k)                               12.17:10 перем (e) - перем(g)
13.17:50 перем (j) - перем(l)                                13.17:50 перем (f) - перем(h)

20.12.2017 р.

ДК ім. Кошелєва                                                   ДЮСЗ «Металург»

1. 9:00 за 9-е місце                                                 1. 8:00 за 19-е місце
2. 9:40 за 7-е місце                                                 2. 8:40 за 17-е місце
3. 10:20 за 5-е місце                                               3. 9:20 за 15-е місце
4. 11:00 за 3-є місце                                               4. 10:00 за 13-е місце
5. 11:40 за 1-е місце                                               5. 10:40 за 11-е місце

история создания футбольного клуба
ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ КЛУБУ

"МОЯ СПРАВА - НАЙКРАЩА МРІЯ"

ОЛЕГ ЛУЩІК

читати
расписание тренировокчитати

РОЗКЛАД ТРЕНУВАНЬ

Зворотній зв'язок
Зворотній зв'язок. Якщо у Вас є питання, пропозиції або зауваження напишіть нам, заповнивши форму
Top