Логотип ФК Мрия
Tournament ua

Календар ігор IX турніру з футболу, вікова категорія 2007 р.н.

Календар ігор IX турніру з міні-футболу     
на призи ФК «Мрія UFC
Вікова категорія 2007 р.н.                                                                                      

 Группа «А»                                                       Группа «В»

1.ЗОШ-4 – Лисичанськ                                    1. Прометей – Кам’янське
2.Артемсіль - Соледар                                    2. ДЮСШ - Попасне
3. Мрія UFC – Куп’янськ                                  3. Металург – Куп’янськ
4.ДЮСШ - Новомосковськ                              4.ДЮСШ - Люботин
 5. ДЮК ФП Авангард - Краматорськ             5. ДЮСШ - Новопсков

21.12.2017 р.

 1. 9:00 Артемсіль – Авангард    2:2                          7. 14:00ДЮСШ (П) – ДЮСШ (Н-в) 9:7
 2. 9:50 Мрія UFC - ДЮСШ (Н-к)     1:7                      8. 14:50 Металург – ДЮСШ (Л)  8:5
 3.10:40 Авангард - ЗОШ-4               7:0                     9. 15:40 ДЮСШ (Н-в) – Прометей  2:13
 4. 11:30 Артемсіль - Мрія UFC         2:11                 10. 16:30 ДЮСШ (П)- Металург  7:1
 5. 12:20 ЗОШ-4 – ДЮСШ (Н-к)        0:6                    11. 17:20 Прометей – ДЮСШ (Л)  17:3
 6. 13:10 Авангард  - Мрія UFC        3:8                     12. 18:10 ДЮСШ (Н-в) - Металург  2:7

22.12.2017 р.

13. 8:00 ДЮСШ (Н-к) - Артемсіль 3:4                        19. 13:00 ДЮСШ (Л) – ДЮСШ (Н-в)  5:8
14. 8:50 Мрія UFC - ЗОШ-4      10:0                            20. 13:50 ДЮСШ (П) - Прометей      4:2
15. 9:40 ДЮСШ (Н-к) - Авангард    8:0                       21. 14:40 ЗОШ-4 - ДЮСШ (П)          1:0
16. 10:30 ЗОШ-4 - Артемсіль      2:5                           22. 15:30 Мрія UFC - Прометей       7:6
17. 11:20 ДЮСШ (Л) - ДЮСШ (П)   0:4                       23. 16:20 Артемсіль - ДЮСШ (Н-в)   3:0
18. 12:10 Металург - Прометей       4:9                      24. 17:10 ДЮК ФП Авангард - Металург 6:7

23.12.2017 р.

1. 8:00 за 9-е місце ЗОШ-4 - ДЮСШ (Л)  9:3
2. 8:50 за 7-е місце ДЮСШ (Н-в) - ДЮК ФП Авангард  7:5
3. 9:40 за 5-е місце Артемсіль - Металург  2:0
4. 10:30 за 3-є місце Прометей - ДЮСШ (П)  6:2
5. 11:20 за 1-е місце  Мрія UFC - ДЮСШ (Н-в)  5:3

история создания футбольного клуба
ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ КЛУБУ

"МОЯ СПРАВА - НАЙКРАЩА МРІЯ"

ОЛЕГ ЛУЩІК

читати
расписание тренировокчитати

РОЗКЛАД ТРЕНУВАНЬ

Зворотній зв'язок
Зворотній зв'язок. Якщо у Вас є питання, пропозиції або зауваження напишіть нам, заповнивши форму
Top