Логотип ФК Мрия
News show

турнірне становище фк "мрія"

Чемпионат Харьковской области среди ДЮСШ

 

КАЛЕНДАР ІГОР

чемпіонату Харківської області з футболу серед ДЮСШ

сезон 2016-2017 р.р.

(молодша вікова група-2004-2005 р.р.н.)

Друге коло

 

Група 1 Група 2 Група 3

1. Лозова

2. Лозовський р-н

3. Близнюки

4. Панютине

1. Первомайський-1

2. Первомайський-2

3. Сахновщина-1

4. Сахновщина-2

5. Красноград

1. „Мрія-1” Куп’янськ

2. „Мрія-2” Куп’янськ

3. Дворічна

4.«Металург»Куп’янськ

Група 4 Група 5 Група 6

1. Золочів

2. Валки

3. Люботин

4. Краснокутськ

1. Чугуїв

2. Печеніги

3. В.Бурлук

4. Чугуївський р-н

1. Барвінкове

2. Ізюм

3. Балаклія

4. Зміїв

5. Зміїв «Колос»

     

4,6 тур

13квітня (четвер)

«Мрія-1» - Дворічна

«Металург» - «Мрія-2»

19квітня (середа)

Лозова – Близнюки

Панютине - Лозовський р-н

Первомайський-1 – Красноград

Первомайський-2 – Сахновщина-2

Валки – Краснокутськ

Золочів - Люботин

Чугуївський р-н - Печеніги

Барвінкове – «Колос»

Ізюм – Зміїв

20квітня (четвер)

Чугуїв – В.Бурлук

5,7 тур

20квітня (четвер)

«Мрія-2» – «Мрія-1»

Дворічна - «Металург»

27 квітня (четвер)

Лозовський р-н – Лозова

Близнюки – Панютине

Сахновщина-2 – Первомайський-1

Сахновщина-1 – Первомайский-2

Люботин – Валки

Краснокутськ – Золочів

В.Бурлук – Чугуївськийр-н

Печеніги – Чугуїв

Балаклія – Ізюм

Зміїв – Барвінкове

 

 

6,8 тур

27 квітня (четвер)

«Мрія-2» - Дворічна

«Металург» - «Мрія-1»

3 травня (середа)

Панютине – Лозова

Близнюки - Лозовський р-н

Красноград - Сахновщина-2

Первомайский-1 - Сахновщина-1

Краснокутськ – Люботин

Валки – Золочів

Чугуївський р-н – Чугуїв

В.Бурлук – Печеніги

«Колос» - Зміїв

Барвінкове – Балаклія

 

9 тур

11 травня (четвер)

Сахновщина-1 – Красноград

Первомайський-2 – Первомайський-1

Балаклія – «Колос»

Ізюм – Барвінкове

 

10 тур

17 травня (середа)

Красноград - Первомайський-2

Сахновщина-2 –Сахновщина-1

Зміїв – Балаклія

«Колос» - Ізюм

 

Початок ігор – 15.00

 

 

КАЛЕНДАР ІГОР

чемпіонату Харківської області з футболу серед ДЮСШ

сезон 2016-2017р.р.

(середня та старша вікові групи-

2002-2003, 2000-2001р.р.н.)

 

Друге коло

 

1 підгрупа

 

1. «Мрія» Куп’янськ

4. «Металург» Куп’янськ

2. ДЮСШ Дворічна 5. ДЮСШ В.Бурлук
3. ДЮСШ Печеніги  

 

 

6 тур 7 тур 8 тур

12 квітня (середа)

«Металург» - В.Бурлук

17 квітня (понеділок)

Печеніги – «Металург»

30 квітня (неділя)

Печеніги - В.Бур

15 квітня (субота)

Дворічна – «Мрія»

19 квітня (середа)

В.Бурлук – Дворічна

3 травня (середа)

«Мрія» - «Металург»

9 тур 10 тур  

10 травня (середа)

Дворічна – «Металург»

24 травня (середа)

Дворічна – «Металург»

В.Бурлук – «Мрія»

 

17 травня (середа)

«Мрія» - Печеніги

   

 

Початок ігор – 11.00

история создания футбольного клуба
ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ КЛУБУ

"МОЯ СПРАВА - НАЙКРАЩА МРІЯ"

ОЛЕГ ЛУЩІК

читати
расписание тренировокчитати

РОЗКЛАД ТРЕНУВАНЬ

Зворотній зв'язок
Зворотній зв'язок. Якщо у Вас є питання, пропозиції або зауваження напишіть нам, заповнивши форму
Top