Логотип ФК Мрия
Schedule
розклад
тренувань
графік тренувань на стадіоні
"металург"
UПІБПонВівСерЧетП'ятСубНед
2008 Лаута Олег Юрійович15:00-16:0015:00-16:008:30-10:00
2003 Коленда Максим Михайлович17:00-19:0017:00-19:0012:00-13:30
2006Коленда Максим Михайлович16:00-17:0016:00-17:0011:00-12:00
2009Загоруйко Сергій Володимирович15:30-16:3015:00-16:0015:00-16:0010:00-11:00
2005Загоруйко Сергій Володимирович16:30-18:0016:00-17:0011:00-12:00
2011Ульяновський Олександр Геннадійович14:00-15:0014:00-15:0016:00-17:009:30-11:00
2010Бреус Ігор Іванович15:00-16:0015:00-16:0015:00-16:0011:00-12:30
2007Гречанніков Юрій Олександрович15:00-16:0016:00-17:008:30-10:00
2001 2002Сіроштан Ігор Григорович18:00-19:0017:00-18:3017:00-18:3012:00-13:30
2004 Коленда Максим Михайлович17:00-19:0017:00-19:0013:30-15:00
UПІБПонВівСерЧетП'ятСубНед
2008 Лаута Олег Юрійович15:00-16:0015:00-16:008:30-10:00
2003 Коленда Максим Михайлович17:00-19:0017:00-19:0012:00-13:30
2006Коленда Максим Михайлович16:00-17:0016:00-17:0011:00-12:00
2009Загоруйко Сергій Володимирович15:30-16:3015:00-16:0015:00-16:0010:00-11:00
2005Загоруйко Сергій Володимирович16:30-18:0016:00-17:0011:00-12:00
2011Ульяновський Олександр Геннадійович14:00-15:0014:00-15:0016:00-17:009:30-11:00
2010Бреус Ігор Іванович15:00-16:0015:00-16:0015:00-16:0011:00-12:30
2007Гречанніков Юрій Олександрович15:00-16:0016:00-17:008:30-10:00
2001 2002Сіроштан Ігор Григорович18:00-19:0017:00-18:3017:00-18:3012:00-13:30
2004 Коленда Максим Михайлович17:00-19:0017:00-19:0013:30-15:00
графік тренувань на стадіоні
"спартак"
UПІБПонВівСерЧетП'ятСубНед
2001 2002Сіроштан Ігор Григорович17:00-18:0017:00-18:30
2007Гречанніков Юрій Олександрович16:00-17:1515:00-16:008:30-10:0010:00-12:00
2010Бреус Ігор Іванович15:00-16:0015:00-16:0011:00-12:00
2009Загоруйко Сергій Володимирович15:00-16:0015:00-16:00
2005Загоруйко Сергій Володимирович16:00-17:0016:00-17:00
2006Коленда Максим Михайлович16:00-17:0016:00-17:009:00-10:00
2004Коленда Максим Михайлович17:00-18:0017:00-18:0017:00-18:00
2008Лаута Олег Юрійович15:00-16:00 15:00-16:0016:00-17:008:30-10:008:00-10:00
2011Ульяновський Олександр Геннадієвич16:00-17:0015:00-16:0010:00-11:00
2003Коленда Максим Михайлович17:00-18:00
UПІБПонВівСерЧетП'ятСубНед
2001 2002Сіроштан Ігор Григорович17:00-18:0017:00-18:30
2007Гречанніков Юрій Олександрович16:00-17:1515:00-16:008:30-10:0010:00-12:00
2010Бреус Ігор Іванович15:00-16:0015:00-16:0011:00-12:00
2009Загоруйко Сергій Володимирович15:00-16:0015:00-16:00
2005Загоруйко Сергій Володимирович16:00-17:0016:00-17:00
2006Коленда Максим Михайлович16:00-17:0016:00-17:009:00-10:00
2004Коленда Максим Михайлович17:00-18:0017:00-18:0017:00-18:00
2008Лаута Олег Юрійович15:00-16:00 15:00-16:0016:00-17:008:30-10:008:00-10:00
2011Ульяновський Олександр Геннадієвич16:00-17:0015:00-16:0010:00-11:00
2003Коленда Максим Михайлович17:00-18:00
история создания футбольного клуба
ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ КЛУБУ

"МОЯ СПРАВА - НАЙКРАЩА МРІЯ"

ОЛЕГ ЛУЩІК

читати
расписание тренировокчитати

РОЗКЛАД ТРЕНУВАНЬ

Зворотній зв'язок
Зворотній зв'язок. Якщо у Вас є питання, пропозиції або зауваження напишіть нам, заповнивши форму
Top